Praca w Holandii Radom

E&A Radom

ul. Struga 26/28 p. 218
26-600 Radom
poniedziałek - piątek: 8:30-17
sobota: 9-14
+48 48 / 377 73 00
radom@eena.pl

Zapraszamy do biur E&A na terenie całej Polski, jeśli szukasz dobrze zorganizowanej pracy w Holandii! Niemal codziennie nasza strona internetowa uzupełniana jest o aktualne oferty pracy. Posiadamy oferty z wielu branż, jednak fundament naszej działalności to sektory logistyki, produkcji oraz rolnictwa i ogrodnictwa, a także praca dla specjalistów. Znajdziesz u nas pracę jako order picker, pracę na linii produkcyjnej, pracę przy zbiorach owoców i warzyw lub pracę jako operator wózka widłowego, a to tylko kilka przykładów najpopularniejszych u nas stanowisk. Mamy do zaoferowania o wiele więcej, więc warto śledzić zakładkę z ofertami pracy na naszej stronie internetowej!

Jeżeli interesują Cię nasze oferty, możesz skontaktować się od razu z jednym z naszych biur do którego masz najbliżej, ale radzimy wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Pozwoli to naszym rekruterom szczegółowo zapoznać się z Twoimi kwalifikacjami i doświadczeniem przed wyjazdem do pracy w Holandii i zaproponować Ci najlepszą ofertę pracy.

Jesteśmy obecni na polskim rynku pracy od dwóch dekad i pracujemy tylko i wyłącznie z profesjonalnymi klientami z Holandii. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników, którzy współpracują z nami od lat. Oferujemy tylko i wyłącznie legalne zatrudnienie oraz szereg usług dodatkowych jak ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport i rozliczenia podatkowe. Skorzystaj z naszej oferty i jeszcze dziś aplikuj na wybrane stanowiska!