O firmie

 

HISTORIA

Działamy na rynku w Polsce od 2000 roku i od pierwszego dnia naszej działalności w ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników z pracodawcami na terenie Holandii. Posiadamy obecnie dziesięć biur na terenie całej Polski.

Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już tysiące osób podejmując bezpieczne i stabilne zatrudnienie u naszych pracodawców za granicą, a ich liczba stale wzrasta. Naszym kandydatom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia.

WIARYGODNOŚĆ

Naszym głównym kontrahentem jest holenderska spółka E&A Uitzendbureau B.V., posiadająca swoje biura na terenie całej Holandii i wchodząca w skład holdingu LUBA Groep skupiającego holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia.

Jesteśmy zarejestrowani w Sądzie Rejonowym w Opolu (VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego) pod numerem KRS 0000175518. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 tys. PLN. Nasza agencja jako jedna z pierwszych podjęła wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną i bezpieczną pracę za granicą.

Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385. Ponad to jesteśmy Członkiem Związku Pracodawców OKAP (Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy), którego głównym priorytetem jest dbałość o dobry wizerunek branży agencji zatrudnienia, poprzez zapewnienie przestrzegania przepisów, respektowania standardów uczciwej konkurencji przez podmioty związane z sektorem agencji pracy. W czerwcu 2014 roku wypełniliśmy wymagania proceduralne, które zostały poparte Certyfikatem Jakości OKAP. Uczestniczymy również w programie Firma Wiarygodna Finansowo co potwierdza stabilność finansową oraz brak zadłużeń naszej firmy.

Szukasz stabilnej i bezpiecznej pracy za granicą opartej na atrakcyjnych warunkach finansowych?

Już dziś wypełnij formularz rejestracyjny i aplikuj do wybranych ofert pracy. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, abyś dołączył/a do grona naszych zadowolonych pracowników!

Oferujemy pracę za granicą w różnych zawodach i branżach zarówno dla osób z doświadczeniem, jak również pracowników niewykwalifikowanych. Pobierz naszą ofertę