O firmie

HISTORIA

Jesteśmy agencją zatrudnienia, zajmującą się pośrednictwem pracy za granicą. Nasz podmiot działa na rynku polskim od sierpnia 2000 roku, z czego do stycznia 2006 funkcjonował pod nazwą Radar World Sp. z o.o. Powodem powołania do życia naszej firmy była specyfika rynku pracy Śląska, przede wszystkim Opolszczyzny, a także specyfika rynku pracy tymczasowej w Holandii. Firma została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000175518. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 PLN. Biuro E&A Sp. z o.o. w Opolu, jako jedne z pierwszych podjęło wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną pracę za granicą. Naszym głównym kontrahentem jest holenderska spółka E&A Uitzendbureau b.v., która jest częścią holdingu LUBA Groep. Działalność firmy polega na elastycznym przekazywaniu pracowników tymczasowych do dyspozycji przedsiębiorców holenderskich potrzebujących dodatkowej siły roboczej. Może to oznaczać, że pracują Państwo przez kilka miesięcy w tym samym zakładzie pracy, jak również może zdarzyć się, że w przeciągu jednego tygodnia będą Państwo pracować w kilku różnych zakładach.

DZIAŁALNOŚĆ

W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii (biura naszych kontrahentów znajdują się w: Tilburgu, Zaandam, Hoogeveen, Nistelrode, Veenendaalu, Zwolle, Barendrechcie, Mechelen, Hoogstraten). Naszym kandydatom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia - posiadamy aktualne oferty pracy od zaraz w Holandii. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już setki osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców na terenie Holandii. Ich liczba stale wzrasta.
Poszukujesz pracy na atrakcyjnych warunkach i jesteś gotowy do podjęcia zatrudnienia za granicą, już dzisiaj wypełnij formularz rejestracyjny. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, byś mógł dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników.

NASZA OFERTA

Oferujemy pracę za granicą w różnych zawodach i branżach zarówno dla osób z doświadczeniem, jak również pracowników niewykwalifikowanych. Pobierz naszą ofertę

1. Magazyny dystrybucyjne:
·  Art. spożywcze,
·  Art. odzieżowe,
·  Art. spożywcze mrożone
·  Art. elektryczne i elektroniczne,
2. Przetwórstwo spożywcze m.in.: 
· Produkcja sałatek warzywnych,
· Produkcja ciastek,
· Pakowanie warzyw i owoców,
· Pakowanie boczku,
3. Ogrodnictwo m.in.:
· rozsadzenie i pikowanie sadzonek w doniczki,
· sortowanie cebulek kwiatowych,
· łebkowanie i lepkowanie tulipanów na polu, 
4. Specjaliści m.in.:
· Operator wózka widłowego (reachtruck),
· Dziewiarz
· Pielęgniarki/pielęgniarze ( €12 - €13 brutto ) dla osób z wykształceniem minimum 2-letnim pomaturalnym, pielęgniarskim
· Pozostałe: informatyk, piekarz, gospodarz budynku, spawacz, konserwatorów linii produkcyjnej

CERTYFIKATY

Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385.
Jesteśmy członkiem związku pracodawców OKAP (Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy). Głównym priorytetem OKAP-u jest dbałość o dobry wizerunek branży agencji zatrudnienia, poprzez zapewnienie przestrzegania przepisów, respektowania standardów uczciwej konkurencji przez podmioty związane z sektorem agencji pracy. W czerwcu 2014 roku E&A Sp. z o.o. wypełniła wymagania proceduralne i uzyskała CERTYFIKAT JAKOŚCI OKAP.
Uczestniczymy również w programie „Firma wiarygodna finansowo” co potwierdza, że nasz podmiot nie posiada zadłużenia i cechuje nas stabilność finansowa.