Biuro rekrutacyjne w Chorwacji

E&A agencija d.o.o. za usluge

Prolaz Marije Krucifikse Kozulić 1
51 000 Rijeka
poniedziałek - piątek: 8:30-17
sobota: 9-14
+385 51 338 330
rijeka@eena.hr

Zapraszamy do biur E&A na terenie całej Polski, jeśli szukasz stabilnej pracy w Holandii! Niemal codziennie nasza strona internetowa uzupełniana jest o nowe oferty pracy. Posiadamy oferty z wielu branż, jednak fundament naszej działalności to sektory logistyki, produkcji oraz rolnictwa i ogrodnictwa, a także praca dla specjalistów. Znajdziesz u nas pracę przy zbieraniu zamówień, pracę na linii produkcyjnej, pracę przy zbiorach owoców i warzyw lub pracę na wózku widłowcym, a to tylko kilka przykładów najczęściej występujących w naszej ofercie stanowisk. Mamy do zaoferowania o wiele więcej, więc warto przeglądać zakładkę z ofertami pracy na naszej stronie internetowej!

Jeżeli interesują Cię nasze oferty, możesz skontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych biur do którego masz najbliżej, ale zalecamy wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Pozwoli to naszym rekruterom lepiej zapoznać się z Twoimi kwalifikacjami i doświadczeniem przed wyjazdem do pracy w Holandii i zaproponować Ci najlepszą ofertę pracy.

Jesteśmy obecni na polskim rynku pracy od dwóch dekad i pracujemy tylko i wyłącznie z godnymi zaufania klientami z Holandii. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników, którzy współpracują z nami od dawna. Oferujemy tylko i wyłącznie legalne zatrudnienie oraz szereg usług dodatkowych jak ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport i rozliczenia podatkowe. Skorzystaj z naszej oferty i jeszcze dziś prześlij nam swoją aplikację!