Numer oferty 21087

Praca w Holandii

Pakowanie markowej odzieży

Miejsce pracy: Tilburg

10,2 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 323 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w centrum dystrybucyjnym e-commerce obsługującym popularną markę odzieżową w miejscowości Tilburg z możliwością wyjazdu w parze lub grupie. Pracodawca ofertuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:

  • praca jest lekka i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, będziesz wykonywał takie prace jak: pakowanie, etykietowanie, obsługa linii pakującej oraz metkowanie ubrań popularnej marki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 15,87 € brutto/h (13,32 €/ brutto/h + 2,55 € brutto/h)
  • stawka podstawowa 13,32 € brutto/h
  • dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (16,65 € brutto/h), od 21:00 do 00:00 35% (17,98 € brutto/h)
  • dodatki za pracę w sobotę 50% (19,98 € brutto/h)
  • bezpłatny transport do i z pracy
  • dodatek dla kierowcy 2,50 € za dzień, max. 12,50 €/tydzień
  • możliwość pracy w soboty oraz w godzinach nadliczbowych
  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja do pracy

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!