Numer oferty 21031

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Venray

11,35 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 330 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Dla jednej z sieci sklepów spożywczych zatrudnimy pracowników do kompletacji zamówień przy użyciu wózka EPT. Praca w miejscowości Nieu-Bergen. Na magazynie praca odbywa się w systemie zmianowym na trzech działach z różnymi temperaturami: ciepły, zimny (+4stopnie), mroźny (-25stopni)

Zakres obowiązków:

  • praca na wózku EPT (elektryczny wózek paletowy)
  • zbieraniu zamówień za pomocą systemu Voicepick (obsługiwanym w języku polskim lub angielskim)
  • przyjmowanie zwrotów
  • skanowanie, etykietowanie
  • metkowanie towarów znajdujących się w magazynie

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 15,02 € brutto/h (stawka podstawowa 11,80 € brutto/h + dodatek ADV 0,95 € + 2,27 €/h dodatek urlopowy i rezerwy na poczet dni urlopu)
  • dodatek za pracę na hali mroźnej 0,95€/h do każdej przepracowanej godziny podstawowej
  • dodatki zmianowe Poniedziałek - piątek
         o   pomiędzy  20:00 - 22:00 godz. - 25%
         o   pomiędzy  22:00 - 06:00 godz. - 50%
    Sobota
         o   pomiędzy  06:00 - 18:00 godz. - 30%
         o   pomiędzy  18:00 - 06:00 godz. - 50%
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • doświadczenie na wózkach EPT min. 6 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie w magazynach logistycznych
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • dokładność w wykonywaniu zadań
  • pracodawca zagraniczny wymaga aktualnego zaświadczenie o niekaralności

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!