Numer oferty 22439

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Maasvlakte

10,38 €/h brutto

Dla naszego klienta firmy Syncreon w miejscowości Maasvlakte, poszukujemy osób do pracy w magazynie przy pakowaniu kartridży firmy Canon. Firma Syncreon jest globalnym dostawcą unikalnych rozwiązań dla wielu klientów a jej usługi obejmują odbieranie towaru, przechowywanie, kompletowanie, pakowanie, wysyłkę oraz monitorowanie zapasów.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie zamówień w pudełka
  • zwroty / transport / jakość
  • przygotowanie paczek do transportu / plombowania itp.
  • wybór właściwego opakowania lub pudełka
  • właściwe opakowanie produktów z odpowiednimi etykietami
  • sortowanie paczek

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową  10,74€ brutto/h € brutto
  • dodatek wakacyjny - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych dochodów brutto i urlopowy - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych. Łącznie to 2,05 €/h brutto dodatku do każdej godziny
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy
  • pracodawca zagraniczny wymaga zaświadczenia o niekaralności