Numer oferty 22296

Praca w Holandii

Opiekunka / Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy

0 €/h brutto

Aplikowano 333 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w branży opieki domowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko opiekuna/opiekunki osób starszych. Firma zapewnia legalne zatrudnienie oraz opiekę koordynatora na terenie Polski oraz Niemiec.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad osobą starszą - zakres obowiązków ustalany indywidualnie w zależności od kondycji Seniora

Oferujemy:

  • wysokie zarobki od 1200 EUR do 1500 EUR miesięcznie netto (zależne od zakresu obowiązków)
  • premie
  • codziennie nowe oferty pracy
  • legalne zatrudnienie
  • karta EKUZ, A1
  • opieka koordynatora w Polsce oraz Niemczech
  • zakwaterowanie wraz z wyżywieniem
  • pokrycie kosztów przejazdu w obie strony

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • dyspozycyjność na min 8 tyg.

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!