Numer oferty: 18061

Praca w Holandii

Technicy mechanicy

Miejsce pracy: Eindhoven

13.3€/h brutto

Aplikowano 56 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Poszukujemy techników-mechaników do jednego z centrów logistycznych XPO, które ma swoją siedzibę w miejscowści Eindhoven. Technik-mechanik będzie odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów oraz usterek, kontrolę sprzętu i maszyn, prowadzenie konserwacji i diagnostyki urządzeń oraz prowadzenie dokumentacji.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konserwacji maszyn na czas oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

  • kontrola sprzętu - sprawdzanie czy jest prawidłowo uruchamiany na początku zmiany

  • utrzymywanie sprzętu w gotowości do pracy przy minimalnym przestoju

  • diagnostyka sprzętu - lokalizacja źródła problemów na podstawie obserwacji urządzeń mechanicznych oraz naprawa w razie potrzeby

  • prowadzenie dokumentacji wykonania konserwacji prewencyjnej, naprawy i użytkowania sprzętu

  • kontrolowanie zapasów części zamiennych

  • zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy oraz wykonywanie czynności konserwacyjnych w bezpieczny sposób

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 13.30 euro brutto
  • stałe zatrudnienie
  • pracę w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu takich dziedzin jak elektromechanika, mechatronika, mechanika maszyn, automatyka, robotyka i inżynieria elektroniczna lub pokrewne
  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomośc języka angielskiego lub holenderskiego (w mowie i piśmie)
  • LEAN Warehousing

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy wypełnili nasz formularz rejestracyjny podając swój aktualny adres email i numer telefonu komórkowego.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? A może chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!