Numer oferty 22761

Praca w Holandii

Opiekun lokacji mieszkaniowej

Miejsce pracy: Tilburg

9,94 €/h brutto

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Holandii? Szukasz elastycznej pracy w nienormowanych godzinach? Jesteś cierpliwy i cenisz sobie dobre relacje z ludźmi? Sprawdź naszą ofertę pracy dla koordynatora/opiekuna lokacji mieszkaniowej!

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi pracownikami oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji przy współpracy z pracownikami naszych biur. Dodatkowo praca polega na nadzorze nad stanem technicznym lokacji mieszkaniowej, szeroko pojętym bezpieczeństwie oraz funkcjonalnością tych terenów. Czasami mogą zdarzyć się drobne czynności konserwacyjne, czy remontowe w trosce o porządek na lokacji, a także pomoc przy przeprowadzkach oraz kwaterunek i transport naszych pracowników.

Wymagania:

Szukamy osób komunikatywnych, odpowiedzialnych, ceniących sobie pracę z ludźmi, które są pomocne i potrafią rozwiązywać problemy oraz wykazują samodzielność, inicjatywę do działania i chęć do dłuższej współpracy. Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego (oraz gotowość do nauki holenderskiego) oraz prawo jazdy kategorii B. Ogromnym atutem będzie jeżeli jesteś 'złotą rączką' i potrafisz rozwiązywać proste problemy techniczne.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjną stawkę godzinową 15,81 €/h brutto (13,27 €/h brutto + 2,54 €/h brutto), BRAK STAWEK WIEKOWYCH
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • darmowe zakwaterowanie
  • odpłatne ubezpieczenie zdrowotne i media
  • dodatek urlopowy 8,33% dochodów brutto i rezerwa na pocztet dni urlopowych 10,92% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

    ZAPOZNAJ SIĘ Z PRACĄ HAUSMAJSTRA