Numer oferty 19834

Praca w Holandii

Spawacz

Miejsce pracy: Zeeland

14,12 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 248 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii w małym, rodzinnym zakładzie metalurgicznymi przy obsłudze maszyn do obróbki metali i spawaniu. Praca w systemie jednozmianowym (8:00 do 17:00).

Zakres obowiązków:

  • spawanie, praca z laserem

  • proste prace przy taśmie produkcyjnej wytwarzającej drobne części metalowe i aluminiowe.

  • piłowanie małych części metalowych

  • kontrola jakkości

  • obsługa maszyn do obróbki metali, aluminium i CNC

  • porządkowanie miejsca pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 14,12 € brutto/h
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu
  • doświadczenie w metalurgii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziane doświadczenie techniczne lub jako operator maszyn
  • prawo jazdy
  • dokładność i precyzja
  • gotowowść do dłuższej współpracy

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!