Numer oferty 18605

Praca w Holandii

Analityk finansowy

Miejsce pracy: Tilburg

15 €/h brutto

Praca w jednym z najnowocześniejszych centrów logistycznych, które ma swoją siedzibę w miejscowości Tilburg na stanowisku Junior Data Analyst. Osoba ta gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Osoba na tej pozycji łączy zbiory danych z różnych źródeł i tworzy raporty, które służą głownie poprawie sytuacji finansowej danej działalności gospodarczej.

Zakres obowiązków:

  • Interpretacja oraz analiza danych magazynowych za pomocą technik statystycznych i narzędzi analitycznych
  • Opracowanie oraz wdrożenie analiz danych  na potrzeby firmy
  • Analizowanie trendów, wzorców i relacji w bazach danych
  • Zdefiniowanie, opracowanie rozwiązań
  • Ocena realnego ryzyka, a dokładniej analiza danych statystycznych w celu oceny szans i zagrożeń wynikających z podjęcia określonych działań
  • Wyszukiwanie lepszych rozwiązań dla rozwoju firmy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej sie firmie
  • Przyjemna atmosfera
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • 40 godzin tygodniowo- godziny pracy od 9:00 do 17.30
  • stawka podstawowa 15 euro brutto

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie w danym kierunku
  • Od 1 do 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w multikulturowym środowisku
  • Elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dokładność, kreatywność
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i holenderskiego