Numer oferty 22954

Praca w Holandii

Ogrodnik

Miejsce pracy: Wieringerwerf

10,21 €/h brutto

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w branży ogrodniczej.

FA. j. Rustenburg
Firma specjalizuje się w uprawie tulipanów. Poszukujemy osoby do pracy sezonowej na stanowisku pracownika rolnego, których zadaniem będzie m. in obieranie cebulek tulipanów przy taśmie.

Zakres obowiązków:

  • obieranie cebulek tulipanów przy taśmie
  • ustawianie skrzynek z cebulkami na palety
  • obsługa wózka widłowego przedniego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w 11,75€ brutto/h
  • Stawka z dodatkiem wakacyjnym 8,33% dochodów brutto i urlopowym 10,92% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych): 14,05 € brutto/h
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • świadomość pracy fizycznej

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

  • zaświadczenie o niekaralności