Numer oferty 18925

Praca w Holandii

Robotnik pomocniczy w ogrodnictwie i sadownictwie

Miejsce pracy: Odijk

10,71 €/h brutto

Praca w Niderlandach dla jednego z naszych holenderskich klientów - największego na świecie producenta mat roślinych, poszukujemy kandydatów do prac polowych.

Zakres obowiązków:

  • rozmnażanie roślin,
  • sadzenie,
  • plewienie,
  • zwijanie i i ładowanie gotowych mat,

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie w wysokości: 10,92€ brutto/h
  • odzież i obuwie ochronne
  • zapewnienie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • stabilne godziny pracy
  • jasne tygodniowe podsumowanie godzin i kosztów pracy
  • tygodniowe przelewy bezpośrednio na konto walutowe w Polsce
  • płatna organizacja podróży za granicą z naszym zaufanym przewoźnikiem

Wymagania:

  • znajomość angielskiego w stopniu podstawowym,
  • prawo jazdy,
  • świadomość pracy fizycznej,