Numer oferty 19820

Praca w Holandii

Pracownik linii produkcyjnej - produkcja

Miejsce pracy: Oostzaan

10,7 €/h brutto

Praca w Holandii, w miejscowości Oostzaan. Dla jednego z naszych klientów z branży mięsnej poszukujemy osób do pracy na dziale produkcji. Firma jest dostawcą oraz producentem wysokiej jakości dziczyzny oraz drobiu.

Zakres obowiązków:

  • nabijanie kawałków mięsa drobiowego na patyki

  • rozcinanie i pakowanie kiełbasek

  • pakowanie mięs, przekąsek oraz wyrobów mięsnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 10,63€ brutto/h + 0,67€ ADV brutto/h = 11,30€ brutto/h
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwa na dni swiateczne: 2,17% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
  • Cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • Dostęp do platformy infernetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakt, odcinki wypłat,
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • Organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika - zwrot kosztów za wyjazd z naszym przewoźnikiem.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu podstawowym
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy z możliwością zjazdów do Polski po 8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodnie
  • mile widziane prawo jazdy