Numer oferty 19533

Praca w Holandii

Operator maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów spożywczych

Miejsce pracy: Helmond

14,57 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 228 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Niderlandach w systemie zmianowym w miejscowości Helmond, (wkrótce otwarcie nowej fabryki w Venlo) w firmie która jest dostawcą wysokiej jakości krojonych warzyw do supermarketów na stanowisku operator produkcji.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań operacyjnych na co najmniej jednej linii produkcyjnej
  • ustawianie maszyn zgodnie z wytycznymi
  • kontrolowanie gdzie potrzebne dokonywanie korekt i nadzór nad automatycznymi procesami
  • rejestrowanie danych produkcji
  • pomoc przy awariach sprzętu
  • nadzorowanie przebiegu procesu produkcji
  • wykonywanie działań wspierających i przygotowujących pracę, które przyczyniają się do niezaburzonego przebiegu produkcji

Oferujemy:

  • atrakatrakcyjną stawkę godzinową 14,57€ brutto/h z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld): 8,33% dochodów brutto oraz z rezerwami na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,92% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) 14,27 € brutto/h
  • Po ukończenieu szkolenia (około 4-6 tyg) stawka 13,72 brutto/h z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld): 8,33% dochodów brutto oraz z rezerwami na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,92% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) 16,35€ brutto/h
  • dla części pracowników możliwość rozwoju i podwyżki związana ze zmianą stanowiska (operator, liniowy) oraz możliwość stałego kontraktu u klienta
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowość do pracy zmianowej
  • wykształcenie min.średnie
  • odpowiednia wiedza lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość Microsoft Office
  • mile widziana znajomość przepisów BHP
  • umiejętności techniczne

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!