Numer oferty 23557

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Oosterhout

11,4 €/h brutto

Praca w Holandii u jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej w miejscowości Oosterhout. Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego. Praca odbywa się systemie zmianowym na magazynie z artykułami wyposażenia wnętrz GXO w Oosterhout.

Zakres obowiązków:

  • przewożenie i zabieranie palet z odpowiednich lokalizacji za pomocą wózka widłowego
  • pracownicy nie wykonują żadnych innych czynności magazynowych

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 13,57 €/h brutto (11,40 €/h brutto + 2,17 €/h brutto), BRAK STAWEK WIEKOWYCH
  • dodatki zmianowe za pracę na zmianie popołudniowej (+8,75%) 12,39€ brutto/h  oraz nocnej (+13,75%) 12,96€ brutto/h
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • Gwarantowana ilość godzin to min. 36/37 tygodniowo
  • możliwość wyjazdu w parze - jeżeli obydwie osoby posiadają uprawnienia na wózki oraz doświadczenie
  • magazyn z temperaturą pokojową
  • odzież ochronną i buty
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • - oplata za dojazd do pracy firmowym samochodem: 5€ za kazdy przepracowany dzien (max 25€ tygodniowo) - oplata nie dotyczy kierowcy
    - oplata za ubezpieczenie: 35,45 € tygodniowo
    - zakwaterowanie z oplatami licznikowymi na terenie Niderlandów: 119,40 € tygodniowo
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • holenderski lub polski certyfikat na wózki widłowe
  • doświadczenie na wózkach widłowych - min. 6 miesięcy
  • gotowość do pracy zmianowej i dłuższej współpracy