Numer oferty 21621

Praca w Holandii

Komisjoner, Order picker - pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Etten-Leur

10,49 €/h brutto

Centrum dystrybucyjne ma swój oddział w miejscowości Etten-Leur. Oddział zaopatruje sklepy  w różnego rodzaju asortyment. Jest to wszelkiego rodzaju elektronika np. telewizory, komputery, konsole (sprzęt wielkogabarytowy jak również drobne urządzenia). Praca u klienta odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera
  • rozdzielenie zamówień do odpowiedniego klienta
  • odstawianie zebranych zamówień na wyznaczone miejsce
  • dbanie o czystość miejsca pracy

Oferujemy:

  • zwrot za bilet do NL z GTV Bus na wyjazd od 04.09.2023 do 31.10.2023 po przepracowaniu czterech tygodni
  • atrakcyjną stawkę godzinową 14,15 €/brutto/h ( stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 14,15 €/h brutto (11,87 €/h brutto + 2,28 €/h brutto) + dodatki za pracę zmianową:

poniedziałek - sobota: 18:00 - 00:00 --- 120% (13,56 €/brutto/h);  00:00 - 06:00 --- 140% (15,82 €/brutto/h);

niedziela: 00:00 - 00:00 --- 150% (16,95 €/brutto/h)

  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych czyli łącznie to 2,28 €/h brutto dodatku do każdej godziny
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • możliwość wyjazdu w większych grupach
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • dokładność i elastyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy