Numer oferty 21559

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Barendrecht

11,43 €/h brutto

Do jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy  na stanowisku operatora wózka widłowego bocznego. Praca u klienta odbywa się w trybie wielozmianowym 7 dni w tygodniu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego bocznego
  • zbieranie zamówień
  • inne prace magazynowe

Wymagania:

  • certyfikat na wózki widłowe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę podstawową 14,76 €/h brutto z dodatkiem urlopowym oraz rezerwą na poczet dni urlopu: 17,57 €/h brutto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto, dodatek urlopowy 10,87 % dochodów brutto- naliczane do godz. podstawowych, czyli łącznie w rezerwach zyskujesz 2,81 €/h brutto dodatku do każdej godziny,

  • Dodatki za pracę w systemie zmianowym:

poniedziałek – piatek:

19:00-23.00  + 25% - 16,12 € brutto/h

23.00-06.00  + 40% - 18,06  € brutto/h

sobota:

19:00-23.00  +   25% - 16,12 € brutto/h

23.00-06.00  + 100% -  25,80 € brutto/h

niedziela:

00.00 – 23.00  + 100% - 25,80 € brutto/h

23.00 – 00.00  +   40% - 18,06 € brutto/h

  • możliwość nadgodzin,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf,
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem,
  • odpłatne zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne oraz dojazd do pracy,
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce.