Numer oferty 21091

Praca w Holandii

Komisjoner, Order picker - pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Zwaagdijk

13,27 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 318 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek. Poszukujemy osób do pracy na działach związanych ze zbieraniem zamówień.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień w systemie voice-pick
  • odwożenie produktów
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stawka podstawowa: 13,27€ brutto/h

    stawka z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld) 8,33% dochodów brutto i dodatkiem rezerwowym na poczet dni urlopu (Vakantiedagen) 10,92% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych: 15,81€ brutto/h

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 1,74€
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • świadomość pracy w  temperaturze (od 3 do 6 stopni)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!