Numer oferty 20740

Praca w Holandii

Komisjoner, Order picker - pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Amsterdam

12,2 €/h brutto

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku komisjoner, order picker w miejscowości Amsterdam . Firma specjalizuje się  w dystrybucji biżuterii i zegarków  System pracy jednozmianowy od poniedziału do piątku w godz. 9 do 18:00

Zakres obowiązków:

  • zbieranie i składanie wszystkich niezbędnych częsci prezentów  w jeden zestaw,

  • pakowanie prezentów (biżuterii i zegarków)  w pudełka zgodnie z wytycznymi,

  • kontrola jakości przygotowanych zestawów prezentowych,

  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 12,20 € / h brutto + dodatki za pracę w weekendy i święta

  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych

  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • praca do Świąt Bożego Narodzenia

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
  • samodzielność i dobra organizacja pracy