Numer oferty 20571

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: WOERDEN

12,98 €/h brutto

Dla jednego z naszych klientów specjalizujących się w produkcji serów poszukujemy osób na stanowisko: operator wózka widłowego bocznego. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Woerden.

Zakres obowiązków:

Praca jako operator wózka widłowego bocznego.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • certyfikat na wózki widłowe boczne
  • doświadczenie jako operator wózka widłowego bocznego
  • mile prawo jazdy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro 12,98€ brutto/h
  • podwyżka po 6 miesiącach oraz po roku
  • darmowy kurs języka holenderskiego
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski