Numer oferty: 22761

Praca w Holandii

Opiekun lokacji mieszkaniowej

Miejsce pracy: Tilburg

9.94€/h brutto

Aplikowano 130 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Holandii? Szukasz elastycznej pracy w nienormowanych godzinach? Jesteś cierpliwy i cenisz sobie dobre relacje z ludźmi? Sprawdź naszą ofertę pracy dla koordynatora/opiekuna lokacji mieszkaniowej!

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi pracownikami oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji przy współpracy z pracownikami naszych biur. Dodatkowo praca polega na nadzorze nad stanem technicznym lokacji mieszkaniowej, szeroko pojętym bezpieczeństwie oraz funkcjonalnością tych terenów. Czasami mogą zdarzyć się drobne czynności konserwacyjne, czy remontowe w trosce o porządek na lokacji, a także pomoc przy przeprowadzkach oraz kwaterunek i transport naszych pracowników.

Wymagania:

Szukamy osób komunikatywnych, odpowiedzialnych, ceniących sobie pracę z ludźmi, które są pomocne i potrafią rozwiązywać problemy oraz wykazują samodzielność, inicjatywę do działania i chęć do dłuższej współpracy. Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego (oraz gotowość do nauki holenderskiego) oraz prawo jazdy kategorii B. Ogromnym atutem będzie jeżeli jesteś 'złotą rączką' i potrafisz rozwiązywać proste problemy techniczne.

Oferujemy: 

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w EUR  9,94 € brutto
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy wypełnili nasz formularz rejestracyjny podając swój aktualny adres email i numer telefonu komórkowego.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? A może chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!