Numer oferty 22452

Praca w Holandii

Komisjoner, Order picker - pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Oosterhout k. Nijmegen

12,27 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 330 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku komisjonera (order pickera) w miejscowości Oosterhout (k. Nijemgen). Firma specjalizuje się w dostarczaniu zamówień składanych przez klientów drogą internetową. Na magazynie znajdują się m.in. produkty spożywcze, chemia, kosmetyki, art. gospodarstwa domowego.  Praca będzie odbywała się w systemie dwuzmianowym od 6:00 do 14:30 oraz od 14:30 do 23:00. Pracuje się także w weekendy.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie produktów spożywczych, w tym mrożonych, przy pomocy ręcznego skanera i wózka,
  • kontrola jakości
  • pakowanie i sortowanie artykułów

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę wraz z dodatkiem wakacyjnymi urlopowym: 15,23€/h brutto (11,80 €/h brutto + ADV 0,96 €/h brutto + dodatek 0,21€/h brutto  + 2,26 €/h brutto środków rezerwowych)

  • do każdej godziny przepracowanej na mroźni doliczany jest dodatek 0,21 € na godzinę

  • dodatek wakacyjny 10,82 % dochodów brutto i dodatek urlopowy 8,33 % dochodów brutto  - naliczane do godz. podstawowych, czyli łącznie w rezerwach zyskujesz 2,26 €/h brutto dodatku do każdej godziny
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwośc wyjazdu w parach albo w grupach
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • nie wymagamy znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane- kierowca zyskuje tygodniowo 18,75 Euro!
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy
  • motywacja i zaangażowanie do pracy

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!