Numer oferty 22446

Praca w Holandii

Komisjoner, Order picker - pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Oosterhout

10,93 €/h brutto

Dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży logistycznej w miejscowości Oosterhout poszukujemy pracowników na stanowisko order pickera/quality controlera. W magazynie znajdują się produkty pakowane dla firmy Ikea. Praca odbywa się systemie zmianowym. Temperatura jaka panuje na hali to 15-18°C.

Zakres obowiązków:
Praca polega na zbieraniu zamówień i kontroli jakości produktów finalnych (np. różnego rodzaju meble oraz elementy wyposażenia wnętrz) pod kątem zgodności z zamówieniem. Wszelkie uszkodzenia, usterki bądź inne nieprawidłowości są zgłaszane w języku angielskim.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w logistyce jako order picker
  • gotowość do pracy zmianowej
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą (min. 26 tygodni)

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową: 16,17 €/h (stawka bazowa 13,58 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
  • odzież ochronną i buty
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • organizację wyjazdu za granicę przewoźnikiem GTV Bus
  • brak stawek wiekowych