Numer oferty 22445

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Heijen/Ostrum/Venlo

10,75 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 332 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku magazyniera. Firma specjalizuje się w procesach logistycznych, takich jak sortowanie i pakowanie m.in. sprzętu elektronicznego, medycznego, kosmetyków czy artykułow zapachowych (asortyment zależny od siedziby firmy). Praca na stanowisku magazyniera, w temperaturze pokojowej (18-20°).

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i rozpakowywanie paczek z artykułami na palety
  • sortowanie artykułów, kontrola jakości
  • zbieranie zamówień
  • rozładunek i załadunek kontenerów

Oferujemy:

  • stawka 13,27€ brutto/h z dodatkiem urlopowym 8,33% dochodów brutto i rezewami na poczet dni urlopowych 10,82% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) : 15,81 € brutto/h
  • wyższa stawka dla osób z doświadczeniem, nawet 16,38 € brutto/h z rezerwami
  • dodatki zmianowe:- od pon do pt:- od 19:00 do 00:00 35%, od 00:00 do 06:00 45%, od 06:00 do 07:00 35%, sobota 50%, niedziela 100%
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wózku EPT
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!