Numer oferty 22414

Praca w Holandii

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Zwaagdijk

12,23 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 330 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk, specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek. Poszukujemy asystenta opertarora linii produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnej
  • programowanie, konserwacja i drobne naprawy maszyn
  • kontrola jakości  procesów produkcji
  • nadzór nad grupą pracowników
  • przyjmowanie i wdrażanie zadań od przełożonego
  • współpraca  z pozostałymi działam

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stawka podstawowa: 12,78€ brutto/h

    Stawka z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld) 8,33% dochodów brutto i dodatkiem rezerwowym na poczet dni urlopu (Vakantiedagen) 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych: 15,22 brutto/h

- praca od poniedziałku do piątku:

  • za pracę w systemie zmianowym
    w godzinach 19.00 do 23.00 – 25% (17,03 EUR/brutto/h)
    w godzinach 24.00 do 06.00 – 40% (19,08 EUR/brutto/h)
    - praca w Sobotę:
    w godzinach 19.00 do 23 – 25% (17,03 EUR/brutto/h)
    w godzinach 23.00 do 24.00 – 40% (19,08 EUR/brutto/h)
    - za pracę w Niedzielę: 100% (27,26 EUR/brutto/h)
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 2,02€
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
  • gotowość do podjęcia  współpracy w systemie zmianowym

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!