Numer oferty 22412

Praca w Holandii

Klasyfikator - rozszczepianie sadzonek

Miejsce pracy: Heemskerk

10,68 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 331 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii u jednego z naszych holenderskich klientów z branży ogrodniczej w miejscowości Heemskerk/Assendelft, poszukujemy osób do pracy w laboratorium przy rozszczepianiu sadzonek orchidei.

Zakres obowiązków:

  • rozszczepianie sadzonek orchidei za pomocą skalpela i pęsety
  • sortowanie sadzonek wg wielkości oraz sadzeniu ich w plastikowe pojemniczki

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 10,68 €/h brutto, systematyczne podwyżki po 9 miesiącach
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych

Z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 2,05€ brutto/h.

  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 12 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • zdolności manualne, dobry wzrok, cierpliwość, spokojne usposobienie
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
  • gotowość do stałej współpracy
  • język obcy nie jest wymagany

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!