Numer oferty 22390

Praca w Holandii

Kierownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Helmond

13,04 €/h brutto

Praca w Holandii w systemie zmianowym w miejscowości Helmond, w firmie która jest dostawcą wysokiej jakości krojonych warzyw do supermarketów na stanowisku kierownik linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i nadzorowanie grupą pracowników
  • praca przy rozbudowanej linii produkcyjnej w dynamicznej firmie
  • kontrolowanie przestrzegania regulaminu firmy i zasad związanych z higieną (BHP)
  • ustawianie maszyn zgodnie z wytycznymi (prędkość, ilość, odpowiednie dozowanie itp.)
  • wykonywanie i rejestrowanie kontroli jakości produktów i procesów
  • rejestrowanie danych produkcji
  • pomoc przy awariach sprzętu
  • sygnalizowanie na czas niedoskonałości w produkcie, np. odstępstwa od jakości i ilości

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową min. 13,04 €/h brutto + dodatki z możliwością podwyżki
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • dla części pracowników możliwość rozwoju i podwyżki związana ze zmianą stanowiska (operator, liniowy) oraz możliwość stałego kontraktu u klienta
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowość do pracy zmianowej
  • wykształcenie min. średnie
  • odpowiednia wiedza lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość Microsoft Office
  • mile widziana znajomość przepisów higieny BHP
  • umiejętności techniczne
  • umiejętność pracy zespołowej i kierowania grupa pracownikow