Numer oferty 20552

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Ede

10,78 €/h brutto

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na nowoczesnym magazynie zabawek znajdującym się w Ede. Zakład zajmuje się sprzedażą  zabawek: trampolin, zjeżdżalni, gokartów, rowerków. Poszukujemy osoby z doświadczeniem przy zbieraniu zamówień.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień przy pomocy listy,
  • kontrola jakości,
  • rozładunkiem kontenerów,
  • pakowanie i sortowanie artykułów,

Wymagania:

  • doświadczenie w magazynach logistycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność oraz elastyczność,
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań,

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro 13,37 €/h brutto + dodatek ADV 0,28€
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych - z dodatkami zyskujesz - 2,55 € co daje łącznie 16,20€ brutto,
  • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i przelewy na rachunek walutowy w Polsce,
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • płatny dojazd do pracy,
  • płatny dojazd do Niderlandów,
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski,
  • praca na dłuższą współpracę,

Jeśli zainteresowała Cię praca na danym stanowisku i spełniasz postawione wymagania, podpowiedz swoją gotowość wyjazdu konsultantowi klikając w przycisk Aplikuj. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy zaktualizowali w naszej bazie swój adres email i numer telefonu komórkowego.