Numer oferty 19823

Praca w Holandii

Pracownik selekcji cebulek kwiatowych

Miejsce pracy: Andijk

13,27 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 334 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Niderlandach dla jednego z naszych holenderskich klientów wyspecjalizowanego w ogrodnictwie, w miejscowości Andijk. Poszukujemy kandydatów do pracy przy kwiatach lilii.

Zakres obowiązków:

  • selekcja  chorych kwiatów lilii
  • płukanie, sortowanie cebulek kwiatowych na taśmie
  • odstawianie skrzynek z cebulkami na palety

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 13,27€ brutto/h + dodatki, z dodatkiem urlopowym i rezerw na poczet urlopu : 15,8€ brutto/h
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • mile widziane  doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!