Numer oferty 19815

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Woerden/Vianen

11,75 €/h brutto

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w branży logistycznej. Poszukujemy kandydatów do pracy przy załadunku, rozładunku oraz sortowaniu drobnego oraz wielkogabarytowego sprzętu RTV/AGD. Praca u klienta odbywa się w trybie zmianowym. Głównie obowiązuje zmiana nocna: od 00:30 do 08:30. Drobne artykuły RTV AGD (telefony komórkowe, klawiatury, monitory itp.) są rozładowywane/załadowywane ręcznie, natomiast załadunek/rozładunek większych sprzętów RTV AGD odbywa się przy pomocy wózków/podnośników.

Zakres obowiązków:

  • załadunek oraz rozładunek,
  • sortowanie elektroniki,
  • kontrola jakości produktów (np. kwalifikację ich jako uszkodzone itp.).

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 13,27€ brutto/h (stawka podstawowa 11,87/h brutto + dodatek zmianowy 20 % do każdej godziny) co daje 14,24 € brutto/h,
  •  - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - Dodatek zmianowy: 20 % / godz.
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • łącznie stawka z dodatkiem zmianowym oraz rezerwami wynosi 16,51 € brutto/h,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf,

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,

  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski,

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Wymagania:

  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • prawo jazdy.