Numer oferty: 19200

Praca w Holandii

Robotnik pomocniczy w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Werkhoven

11.71€/h brutto

Aplikowano 94 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów. Firma zajmuje się projektowaniem, wykonaniem i pielęgnacją ogrodów.

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektu ogrodu
  • konserwacja ogrodu
  • utrzymanie czystości,
  • sadzenie, przycinanie i wycinanie drzew i krzewów
  • koszenie trawy,
  • obsługa sprzętu ogrodniczego.
  • oprócz ogrodów domowych, miejscem pracy mogą być również parki i ogrody gminy.
  • jeśli wymaga tego zamówienie, pracownicy budują werandy, ścieżki ogrodowe czy zakładają stawy

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 10,81  € brutto na godzinę + 0,90 € ADV łącznie 11,71 € (stawka wiekowa)
  • odzież ochronną i buty
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87 % dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • Szukamy osób kreatywnych, lubiących prace na świeżym powietrzu, majacych duże poczucie estetyki i umiejętność organizowania samodzielnie swojej pracy. Mile widziane będzie doświadczenie w ogrodnictwie. Bardzo ważne: do podjęcia tej pracy nie możesz być alergikiem.

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy wypełnili nasz formularz rejestracyjny podając swój aktualny adres email i numer telefonu komórkowego.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? A może chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!