Numer oferty: 18925

Praca w Holandii

Robotnik pomocniczy w ogrodnictwie i sadownictwie

Miejsce pracy: Odijk

10.71€/h brutto

Pracując w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów - największego na świecie producenta mat roślinych, poszukujemy kandydatów do prac polowych.

Obowiązki:

  • rozmnażanie roślin,
  • sadzenie,
  • plewienie,
  • zwijanie i i ładowanie  gotowych mat,

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie w wysokości 10,71 € brutto za godzinę (stawka wiekowa)
  • odzież i obuwie ochronne
  • zapewnienie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • wkład na urlop 8,00% dochodu brutto i odpoczynek 8,30 % dochodu brutto
  • jasne tygodniowe podsumowanie godzin i kosztów pracy
  • tygodniowe przelewy bezpośrednio na konto walutowe w Polsce
  • płatna organizacja podróży za granicą z naszym zaufanym przewoźnikiem
  • płatności podatkowe, które zrekompensują nadpłacone podatki

Wymagania:

Szukamy osób sprawnych fizycznie i silnych fizycznie, które lubią pracę na świeżym powietrzu i nie mają przeciwwskazań do takiej pracy. Doświadczenie w ogrodnictwie będzie mile widziane.

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy wypełnili nasz formularz rejestracyjny podając swój aktualny adres email i numer telefonu komórkowego.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? A może chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!