Numer oferty 18643

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wolvega

10,46 €/h brutto

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów specjalizujących się w produkcji pakowanych serów  w plastrach i kostkach, poszukujemy osób na stanowisko: operator wózka widłowego bocznego. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Wolvega.

Zakres obowiązków:

  • przewożenie i zabieranie palet z odpowiednich lokalizacji za pomocą wózka widłowego bocznego
  • pracownicy wykonują również prace na produkcji

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie  15,65€ brutto/h
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych ( stawka z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu:- 18,65 €/ h brutto)
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie i uprawnienia na wózku widłowym bocznym
  • gotowość podjęcia stałej współpracy
  • gotowość do nadgodzin