Numer oferty: 18057

Praca w Holandii

Koordynator

Miejsce pracy: Eindhoven

12.14€/h brutto

Aplikowano 94 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii w jednym z centrów dystrybucyjnych firmy XPO jako koordynator. Będziesz odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie działu, zarządzaniem współpracownikami hurtowni, utrzymywanie oraz ustanawianie procedur oraz egzekwowanie polityki firmy.

Zakres obowiązków:

  • przydzielanie obowiązków oraz monitorowanie pracy pod kątem dokładności
  • utrzymywanie standardów jakości przy zachowaniu bezpiecznego środowiska pracy
  • rozwiązywanie problemów w relacjach między pracownikami
  • kompletacja, pakowanie, skanowanie, zestawianie oraz liczenie produktów
  • raportowanie wyników oraz motywowanie pracowników dla osiągania założonych celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie za granicą w dynamiczne rozwijającej się fimie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 12,14 brutto + dodatki
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie na start
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym uzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • silne umiejętności komunikacyjne (pisemne oraz werbalne) w języku angielskim / holenderskim
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej. Taką możliwość mają wyłącznie kandydaci, którzy wypełnili nasz formularz rejestracyjny podając swój aktualny adres email i numer telefonu komórkowego.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? A może chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!