Numer oferty 17140

Praca w Holandii

Magazynier - praca fizyczna

Miejsce pracy: Tiel

9,69 €/h brutto

Praca w Holandii u  jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Tiel poszukujemy pracowników do magazynu z drobnym sprzętem elektronicznym oraz zdrową żywnością (np. laptopy, tablety, słuchawki, myszki optyczne) na stanowisko magazyniera. Praca odbywa się w systemie jedno lub dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień za pomocą ręcznego skannera,
  • zbieranie drobnych produktów elektronicznych (np: laptopy, tablety, słuchawki, myszki optyczne) lub produktów z działu kosmetyki, zdrowa żywność,
  • przyjmowanie zwrotów,
  • pakowanie produktów,
  • odklejanie i naklejanie etykiet,
  • sklejanie pudełek,
  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • praca na różnych stanowiskach w zależności od zapotrzebowania w zakładzie,

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową: 10,38€ brutto/h oraz dodatki zmianowe
  •  - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 8-12 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do stałej współpracy,
  • miele widziane prawo jazdy,