O firmie

HISTORIA

Biuro firmy E&A zostało utworzone w 2000r i wchodzi w skład grupy kapitałowej T-Group skupiającej holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia. Powodem powołania do życia naszej firmy była specyfika rynku pracy Śląska, przede wszystkim Opolszczyzny, a także specyfika rynku pracy tymczasowej w Holandii. Firma została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000175518. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 PLN. Biuro E&A Sp. z o.o. w Opolu, jako jedne z pierwszych podjęło wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną pracę za granicą.

DZIAŁALNOŚĆ

W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii (biura naszych kontrahentów znajdują się w: Tilburgu, Zaandam, Hoogeveen, Nistelrode, Veenendaalu, Zwolle, Barendrechcie, Mechelen, Hoogstraten). Naszym kandydatom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia - posiadamy aktualne oferty pracy od zaraz w Holandii. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już setki osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców na terenie Holandii. Ich liczba stale wzrasta.
Poszukujesz pracy na atrakcyjnych warunkach i jesteś gotowy do podjęcia zatrudnienia za granicą, już dzisiaj wypełnij formularz rejestracyjny. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, byś mógł dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników.

CERTYFIKATY

Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385.
Jesteśmy członkiem związku pracodawców OKAP (Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy). Głównym priorytetem OKAP-u jest dbałość o dobry wizerunek branży agencji zatrudnienia, poprzez zapewnienie przestrzegania przepisów, respektowania standardów uczciwej konkurencji przez podmioty związane z sektorem agencji pracy. W czerwcu 2014 roku E&A Sp. z o.o. wypełniła wymagania proceduralne i uzyskała CERTYFIKAT JAKOŚCI OKAP.
Uczestniczymy również w programie „Firma wiarygodna finansowo” co potwierdza, że nasz podmiot nie posiada zadłużenia i cechuje nas stabilność finansowa.

eena.pl - oferty pracy za granicą od zaraz. Praca w Holandii i Belgii © Copyright 2015