Numer oferty 14641

Praca w Holandii

Mechatronik

Biuro Venlo

11,67 €/h brutto

Dla jednego z centrów dystrybucyjnych zajmujących się obsługą ekskluzywnej marki odzieżowej poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownika Technicznego. Magazyny pracodawcy znajdują się w miejscowości Venlo. Praca odbywa się systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:
Do Twoich podstawowych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należała konserwacja i drobne naprawy zautomatyzowanych linii do realizacji zamówień e-commerce, dbałość o ciągłość transportu towarów, rozwiązywanie problemów technicznych oraz prowadzenie okresowych kontroli maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu takich dziedzin jak: elektromechanika, mechatronika, mechanika maszyn, automatyka, robotyka czy inżynieria elektroniczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę dla ekskluzywnej marki odzieżowej, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia.
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 11,67 € / h
  • dodatki zmianowe za pracę na zmianie popołudniowej oraz nocnej.
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,43% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski