Numer oferty 13924

Praca w Holandii

Kierowca samochodu ciężarowego

Biuro Zwaagdijk

13,46 €/h brutto

Opis stanowiska pracy:

Dla naszego klienta w miejscowości Zwaagdijk poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kategorii CE z kodem 95 w branży ogrodniczej na trasach międzynarodowych: Niemcy, Szwecja, Dania, Francja.

Wymagania:

  • prawo jazdy Kat. CE z kodem 95
  • minimum 1,5 letnie doświadczenie jako kierowca na autach ciężarowych
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • dyspozycyjność, rzetelność , uczciwość
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą bezpośrednio u klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13,46€ brutto/h (przykładowa kalkulacja:
  • 2.334,50 € brutto przy 200 godz. miesięcznie +  300€ netto dodatki miesięcznie)
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • z tego tytułu do godzin podstawowych łącznie otrzymasz 2,24
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek