Numer oferty 15555

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Biuro Veenendaal

14,54 €/h brutto

Dla jednego z magazynów naszego klienta wyspecjalizowanego w sprzedaży zabawek i artykułów dziecięcych (gokardy, trampoliny) w miejscowości Ede poszukujemy operatora wózka widłowego bocznego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka  bocznego (podstawowe obowiązki to zbieranie towarów z regałów o podwójnej głębokości przy wykorzystaniu kamery)

Wymagania:

  • doświadczenie na wózkach widłowych  bocznych (reachtruck)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa €14,54 / h brutto + dodatki
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen):: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika