Numer oferty 15517

Praca w Holandii

Malarz

Biuro Tilburg Facilitair

9,43 €/h brutto

Zakres obowiązków:

Szukamy osób na stanowisko malarza w Tilburgu. Podstawowe obowiązki to malowanie mieszkań, renowacja pokoi oraz drobne prace wykończeniowe i porządkowe w remontowanych obiektach mieszkalnych i biurowych firmy E&A w Holandii. Praca w pełnym wymiarze godzin (40 - 45 tygodniowo).

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku malarza oraz przy pracach remontowo-budowlanych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 9,43 €/h brutto oraz dodatki
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek