Numer oferty 14873

Praca w Holandii

Operator wózka widłowego

Biuro Oss

11,49 €/h brutto

z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu
Aplikowano 280 razy na nasze oferty w ciągu ostatnich 24h

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów w miejscowości Oss poszukujemy pracowników do pracy w magazynie logistycznym na stanowisku operatora wózka widłowego reachtruck.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków widłowych reachtruck – wstawianie oraz ściąganie towaru z regałów (wysokość składowania towarów to ok. 6 m)
  • zbieranie zamówień za pomocą systemów Voicepick (nagrywania się w języku Polskim lub Holenderskim),
  • rozładunek oraz załadunek towaru
  • obsługa skanerów ręcznych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • doświadczenie jako operator wózka widłowego reachtruck
  • holenderskie lub polskie uprawnienia na wózek widłowy
  • gotowość do pracy zmianowej w różnym rozkładzie czasu pracy
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w EUR 11,98 €/h brutto (10,42 € brutto + dodatek zmianowy 13,75% + ADV 0,14 €; stawka wiekowa), podwyżka po przepracowanym miesiącu 13,13 €/h brutto (11,40 € brutto + dodatek zmianowy 13,75% + ADV 0,16 €; stawka wiekowa)
  • możliwość zjazdów do Polski po 8-12 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 8,30% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na www.akademiajezykowa.eena.pl, zapraszamy!